Kiemo vartai

Kiemo vartai yra svarbi dalis kiekvieno namo ar sodybos apsaugai, todėl svarbu pasirinkti aukštos kokybės vartus, kurie tarnaus ilgą laiką ir patikimai apsaugos. Tvirta tvora yra patikimas partneris, teikiantis platų kiemo vartų pasirinkimą ir visapusišką pagalbą pasirinkimo procese.

 

Galite rinktis iš skirtingų dizainų ir spalvų. Vartų rėmą užpildome medinėmis, žaliuzinėmis ar skardinėmis tvoralentėmis. Montuojame patikrintą ir patvarią vartų automatiką stumdomiems ir varstomiems vartams.

stumdomi vartai 30

STUMDOMI KIEMO VARTAI

Stumdomi vartai atsidaro slankiojant vartus į vieną – dešinę arba kairę – pusę. Įrengiame iki 10 metrų vartus su automatika.

Daugiau
varstomi vartai 30

VARSTOMI KIEMO VARTAI

Varstomi vartai  – klasikinis ir vienas populiariausių vartų variantų. Galime įrengti tiek su automatika, tiek be jos.

Daugiau
varteliai tvirta tvora 30

VARTELIAI

Varteliai, kaip ir vartai, yra pagrindinis tvoros elementas. Esminės vartelių savybės – estetinis vaizdas ir kokybė.

Daugiau
vartų automatika tvirta tvora

VARTŲ AUTOMATIKA

Montuojame patikimą elektromechaninę stūmoklinio tipo automatiką.

Daugiau

Stumdomi kiemo vartai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti erdvę kieme arba neturi pakankamai vietos varstomiems vartams. Šie vartai yra lengvai naudojami ir užtikrina patikimą apsaugą. Tvirta tvora siūlo didelį stumdomų kiemo vartų pasirinkimą, pritaikytą skirtingoms klientų poreikiams ir skoniams.

 

Varstomi kiemo vartai yra populiarus pasirinkimas, nes jie yra paprastos konstrukcijos ir greitai gaminami. Varstomi kiemo vartai yra paprastai lengvi, o tvirtos ir patikimos konstrukcijos užtikrina, kad vartai veiktų nepriekaištingai ilgą laiką. 

 

Vartų automatika yra nepakeičiama funkcija, užtikrinanti patogų vartų naudojimą. Automatizuotos kiemo vartų sistemos yra ideali pasirinkimo, ypač kai vartai naudojami dažnai arba kai jų atidarymas ir uždarymas yra sudėtingas. Tvirta tvora siūlo aukštos kokybės automatikos sprendimus, kurie užtikrina patogų ir patikimą kiemo vartų naudojimą.

 

Kiemo varteliai suteikia papildomą funkciją kiemo vartų sprendimams. Klientai dvejojantys dėl kiemo vartelių turėtų atsakyti į klausimus kaip bus patogiausia judėti iš ir į savo kiemo teritoriją, kokios judėjimo ir saugumo kontrolės norės. Tvirta tvora siūlo įvairius kiemo vartelių variantus, pritaikytus prie pagrindinių kiemo vartų.

 

Garantuojame ilgaamžiškumą ir kokybę!

 

Visus mūsų atliktus darbus ir skirtingus kiemo vartų variantus galite rasti čia