Vartų automatika

Visų klientų vartams parenkame ir montuojame kokybišką automatiką. Visą automatiką montuoja šios srities specialistai. Jie sumontuos, parekomenduos, kaip padaryti geriau, bei prijungs tvoros vartų sistemą prie jau esančių garažo vartų ar kitų Jūsų turimų automatinių įrenginių pultelių.

Atsiveriančių vartų sistema

Atsiveriantiems vartams montuojame patikimą elektromechaninę stūmoklinio tipo automatiką. Dažniausiai tai yra BFT gamintojo sistema arba EURO BAT300/BAT400  (Gamintojas: Genius S.p.A., Italija). Ne hidraulinę, todėl prie labai žemų temperatūrų ji neužšąla ir dirba nepriekaištingai.
Šie mechanizmai yra pilnai apsaugoti nuo šiukšlių, smėlio, purvo, sniego, bei vandens patekimo į variklio vidų. Tai užtikrina maksimalią apsaugą ne tik nuo atmosferos poveikio, bei išorinių veiksnių, bet ir pilną apsaugą žmonėms, užkertant galimybę bet kam patekti tarp judančių automatikos dalių. Kaina su pastatymu apie 550€/kompl. Daugiau informacijos telefonu +37060284992 .

Slankiojančių vartų sistema
Slankiojantiems vartams montuojame elektromechaninę pavarą su automatine stabdymo sistema. Dažniausia dedame BFT gamintojo sistemą arba MC4/MC424 (PROGET s.r.l, Italija). Valdymo blokas su programavimo ekranėliu komplektuojamas kartu su dviejų kanalų kintamo kodo imtuvu.
Automatika skirta iki 1500 kg. svorio slankiojantiems kiemo vartams. Komplektų kaina su visu pastatymu yra apie 520 €/kompl. 

Tiek atsiveriančių, tiek slankiojančių vartų sistemos gali būti lengvai programuojamos, priklausomai nuo vartotojo poreikių ir naudojimo ypatumų.
Įmontuota jėgos kontrolės sistema, vartams atsirėmus į kliūtį juos sustabdo, kad užsidarydami vartai nesuspaustų objekto, esančio jų kelyje. Fotoelementų pagalba vartai sustabdomi, jei užfiksuojama kliūtis, taipogi yra galimybė užprogramuoti, jog kirtus fotoelementus vartai automatiškai užsidarytų po nustatyto laiko.

Protinga  judėjimo kontrolės sistema leidžia bet kuriuo metu mikroprocesoriui tiksliai žinoti padėtį ir greitį. Taip užtikrina visišką judėjimo tobulumą. Tai saugiausia ir patikimiausia susidūrimo su kliūtimi prevencijos sistema. Automatika taip pat prisitaiko prie oro sąlygų, skirtingų temperatūrų .