Vartų automatika

Vartų automatika – labai svarbus stumdomų ir varstomų kiemo vartų elementas.

Tvirta tvora specialistų komanda montuoja patikrintą ir kokybišką vartų automatiką. Jie sumontuos, parekomenduos, kaip padaryti geriau, bei prijungs tvoros vartų sistemą prie jau esančių garažo vartų ar kitų Jūsų turimų automatinių įrenginių pultelių.

Atsiveriančių vartų sistema

 

Atsiveriantiems vartams montuojame patikimą elektromechaninę stūmoklinio tipo automatiką. Dažniausiai tai yra BFT gamintojo sistema arba EURO BAT300/BAT400  (Gamintojas: Genius S.p.A., Italija). Tai ne hidraulinė sistema, todėl prie labai žemų temperatūrų ji neužšąla ir dirba nepriekaištingai.

Šie mechanizmai yra pilnai apsaugoti nuo šiukšlių, smėlio, purvo, sniego, bei vandens patekimo į variklio vidų. Tai užtikrina maksimalią apsaugą ne tik nuo atmosferos poveikio, bei išorinių veiksnių, bet ir pilną apsaugą žmonėms, užkertant galimybę bet kam patekti tarp judančių automatikos dalių. Kaina su pastatymu apie 550€/kompl. Daugiau informacijos telefonu +37060284992 .

Vartu automatika_Stumdomi ir varstomi kiemo vartai
Vartų automatika

Stumdomų vartų sistema

 

Stumdomiems vartams montuojame elektromechaninę pavarą su automatine stabdymo sistema. Dažniausia dedame BFT gamintojo sistemą arba MC4/MC424 (PROGET s.r.l, Italija). Valdymo blokas su programavimo ekranėliu komplektuojamas kartu su dviejų kanalų kintamo kodo imtuvu.
Automatika skirta iki 1500 kg. svorio stumdomiems kiemo vartams. Komplektų kaina su visu pastatymu yra apie 520 €/kompl. 

Tiek atsiveriančių, tiek slankiojančių vartų sistemos gali būti lengvai programuojamos, priklausomai nuo vartotojo poreikių ir naudojimo ypatumų.
Įmontuota jėgos kontrolės sistema, vartams atsirėmus į kliūtį juos sustabdo, kad užsidarydami vartai nesuspaustų objekto, esančio jų kelyje. Fotoelementų pagalba vartai sustabdomi, jei užfiksuojama kliūtis, taipogi yra galimybė užprogramuoti, jog kirtus fotoelementus vartai automatiškai užsidarytų po nustatyto laiko.

Protinga  judėjimo kontrolės sistema leidžia bet kuriuo metu mikroprocesoriui tiksliai žinoti padėtį ir greitį. Taip užtikrina visišką judėjimo tobulumą. Tai saugiausia ir patikimiausia susidūrimo su kliūtimi prevencijos sistema. Automatika taip pat prisitaiko prie oro sąlygų, skirtingų temperatūrų .

Vartų automatika – į ką svarbu atkreipti dėmesį?

 

  • Svarbu išsiaiškinti ar vartų automatika turi startinį greitį ir stiprumą. Tai aktualu žiemomis – ratukams prišalus prie gembės, vartų automatika turi sugebėti juos išjudinti iš vietos.
  • Perklauskite montuotojų kiek pravažiavimo ciklų gali atlaikyti automatika, kol užkais. Saugodama save perdegimo, vartų automatikos sistema vėsta apie 15min ir po to vėl pradeda veikti.
  • Svarbu momentas – ar vartų automatikai daromas garantinis aptarnavimas. Viskas bus gerai, jei montuojanti įmonė teikia garantijas ir turi savo aptarnavimą ar net pogarantinį servisą. Niekas nenori dirbti su dažnai gendančia vartų automatika. Tvirta Tvora specialistai teikia pogarantinį servisą stumdomiems vartams ir vartų automatikai.

Visus mūsų montuojamų kiemo vartų tipus galite rasti čia.

Kviečiame apsilankyti Tvirta Tvora Facebook paskyroje ir pirmiems sužinoti naujienas!

Segmentinė tvora su automatiniais vartais
Cinkuoti stumdomi vartai_vartu automatika
Strypelių tvora su vartais_vartu automatika
Varstomi vartai_Tvora šukos_automatika