Medinės tvoros

Medinės tvoros – tai tradicinis aptvėrimo variantas. Naudojantis šiuolaikinėmis galimybėmis medinės tvoros gali būti labai įvairios: nuo klasikinės baltos tvorelės iki aklinos aukštos tvoros. Taip pat medinės tvoros tvoralentės puikiai dera montuojant ir stumdomus kiemo vartus.

 

Kviečiame mus pasekti Tvirta Tvora Facebook paskyroje ir sužinoti visas naujienas bei akcijas pirmiems!

Medinės tvoros ir tipai

Vertikalios tvoros

Šių tvorų lentos yra tvirtinamos vertikaliai prie dviejų skersinių, kurie tvirtinami prie stulpų. Vertikalios tvoros lentelių viršus gali būti įrėmintas skersine lenta. Ties skersiniais lentos gali būti išlenkiamos, taip išgaunant pynę. Kaina nuo 17,50 €/m2.

medinė-vertikali-tvora

Horizontalios tvoros

Šių tvorų lentos tvirtinamos prie stulpų, per vidurį sujungiant papildoma vertikalia medine lentele. Kas antra horizontali lenta gali būti tvirtinama iš kitos stulpo pusės, taip išgaunant pynę. Kaina nuo 13,30 €/m2.

medine-horizontali-tvora

Dvipusės tvoros

Toks tvorų statymas taikomas tiek horizontalioms, tiek vertikalioms tvoroms. Šios tvoros daug labiau uždaresnės (arba aklinos) nei vienpusės ir atrodo identiškos iš abiejų tvoros pusių. Kaina nuo 18,50 €/m2.

medinė-vertikali-dvipuse-tvora
medine-tvora-horizontali-dvipuse

Kombinuotos tvoros

Tai individualūs projektai, kai lentos viename segmente gali būti tvirtinamos horizontaliai ir vertikaliai, arba pasvirusiu kampu. Į kombinuotas tvoras gali būti įkomponuoti metalo strypeliai ir skersiniai.

medinė tvora_horizontali dvipusė_varstomi vartai

Medinės tvoros ir mediena

Mediena tvoroms dažniausiai gaminama iš džiovintų eglės ar pušies lentų ir jas prilaikančių brūselių. Mes siūlome itin ilgaamžes gamyklines vakuuminiu-giluminiu būdu impregnuotas lentas arba impregnuotas ir gamykliškai, kokybiškais medienos dažais padengtas lentas (spalvą klientas gali išsirinkti pats).

 

Giluminiu vakuuminiu būdu impregnuota – gali išlikti nepakitusios 10 ir daugiau metų. Netgi jei bus pastovus kontaktas su žeme bei vandeniu, tvoros bus apsaugotos nuo puvėsio ir grybelių, kurie ardo medieną.

 

Tai geriausias būdas prailginti medienos ilgaamžiškumą. Impregnantas įsisikverbia giliai į minkštus, lengvai pažeidžiamus medienos audinius ir apsaugo juos nuo išorinio poveikio. Mes siūlome obliuotas lentas, kurios gražesnės, lyginant su paprastomis statybinėmis lentomis. Dažnu atveju žmonės jų net nedažo, jos atrodo gražios ir natūralios spalvos.

Medinė tvora_Stumdomi vartai

Patarimai montuojant medines tvoras

  • Medinė tvora atrodo gražiau kai stulpai tarp segmentų yra masyvesni.

 

  • Jei tvoros stulpas siauras, tvora atrodo vientisiau ir gražiau kai jis uždengiamas tomis pačiomis segmento lentomis.

 

  • Siekiant, kad visa tvora atrodytų medinė, metalinį stulpą galima išryškinti „apsiuvant“ šiek tiek aukštesnėmis lentomis, taip imituojant medinį stulpą.
Apskaičiuok savo tvorą

Tvoros kainos skaičiuoklė

Kaina: eur
Kaina1: eur

Tvoros kaina – Tvoros kainos nurodytos be PVM ir be montavimo darbų.
Tvoros ilgis – Įveskite norimos tvoros ilgį metrais.
Tvoros aukštis – Įveskite norimos tvoros aukštį metrais.
Tvoros montavimas – Montavimo darbai neįskaičiuoti.
Tiekiame medžiagas bei montuojame savo gaminius visoje Lietuvoje.
Nurodytos kainos yra tik orientacinės.
Dėl detalesnio pasiūlymo pateikimo kviečiame susisiekti tinklalapyje nurodytais kontaktais.