Varstomi kiemo vartai

Varstomi kiemo vartai  – klasikinis ir vienas populiariausių vartų variantų. Varstomi vartai gali atsidaryti tiek į kiemą, tiek į išorę, būti sudaryti iš vienos arba dviejų dalių.

Varstomų kiemo vartų kaina su įrengimu nuo 350 €/kompl. Daugiau informacijos telefonu +37060284992 .

Visus mūsų gaminamų ir montuojamų vartų tipus galite rasti čia.

Kokybiškas stulpų įrengimas 

Įrengiant varstomus kiemo vartus itin svarbus tinkamas tvoros svorį laikančių stulpų įrengimas. Stulpo skersmuo, įbetonavimo gylis ir stulpo sienelės storis kiekvienu atveju įvertinami individualiai, atsižvelgiant į norimų vartų plotį, aukštį, svorį. Planuojant automatinius vartus, būtina pasirūpinti elektros instaliacija iš abiejų pusių. Esant pageidavimui, viena dvidalių vartų pusė gali vertis į kiemą, kita – į išorę. Galima padaryti, kad vartai atsivertų daugiau nei 90° kampu. Jei yra automatika, atsivėrimo kampas priklauso nuo diegiamos automatikos, bet paprastai galime padaryti, kad varčia atsivertų 130° kampu.

Varstomi kiemo vartai – mūsų gaminių specifika

  • Vartų rėmas gaminamas iš stačiakampio metalinio cinkuoto vamzdžio (60x40x2 mm), per vidurį tvirtinamas papildoma sija prijungti vartų automatiką.
  • Vartų stulpai 100x100x3 mm.
  • Gruntuojama kokybišku gruntu, prieš tai rėmą kruopščiai nuvalant. Dažoma tik kokybiškais ir ilgaamžiais dažais.
  • Suvirinimo vietos kruopščiai šlifuojamos, kad nebūtų matomos siūlės.
  • Vartai yra cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu.
  • Kiemo vartų gamybos etapai standartizuoti ir prižiūrimi pagal ISO 9001 tarptautinius standartus.

Patarimas būti budriems prieš renkantis vykdytoją

  1. Vartai turi būti cinkuoti ar bent jau gerai gruntuoti, kad liečiantis su prilaikymo ratukais, automatika, besiliečiančios vietos nepradėtų rūdyti (blogai gruntuota, dažyta ne milteliniu būdu – 1 pav.).
  2. Kad vartai tarnautų ilgai, jie turi būti nudažyti gamykliniu milteliniu būdu. Visas vartų rėmas turi būti suvirintas tiesiai, neturi būti nelygumų, siūlės suleistos ir nušlyfuotos gražiai ir lygiai (be įdubimų). Vartai turi būti pagaminti su įleistais vyriais, kad gaminys būtų vientisas (2 pav.)
  3. Planuojant automatinius vartus, būtina pasirūpinti elektros instaliacija iš abiejų pusių. Automatiką turi statyti profesionalai, nes, jei kas nors atsitiktų: pastrigtų, prišaltų ratukai, reikėtų elementarios konsultacijos, turėsite galimybę susisiekti. Jei problema nebus išspręsta nuotoliniu būdu, mes atvažiuosime į vietą pažiūrėti.