Surenkamas tvoros pamatas

Surenkamas tvoros pamatas (2490x200x55) kaina 12 Eurų + PVM, dar vadinamas juostiniais pamatais, yra atvežamas pas klientą blokeliais, kurie surenkami vietoje. Surenkamų tvoros bortelių spalvos yra šviesiai pilkos ir tamsiai pilkos (grafit 2490x200x55 kaina 13.88 Eurų + PVM) spalvų. Įdėtines detales galime nudažyti milteliniu būdu pagal Jūsų norimą spalvų paletę. Tokie pamatai pastatomi labai greitai ir nereikalauja specialaus vietos paruošimo. Surenkamo tvoros pamato įdėtinės detalės gręžiasi tiesiai prie tvoros stulpų ir ant tų detalių pasikabina. Dažnai kyla klausimas ar per laiką jos neišsikilnoja – tai atsakymas, kad jeigu ir išsikilnoja, tai grįžta į savo pradinį tašką. Jokio didesnio pokyčio neįvyksta.

 

Priešingai nei vietoje liejamas betoninis pamatas, surenkamo tvoros pamato borteliai yra gamykliškai sutankinti, turi labai nedaug tarpelių ir porų, kuriuose kauptųsi drėgmė ir purvas. Tad šis pamato tipas ilgiau išlieka gražesnis ir atsparesnis aplinkos sąlygoms.

 

Surenkamo pamato borteliuose viduje yra įmontuota ištisinė armatūra, kad būtų išvengiama įskilimų.

 

Nuo išorinio vandens patekimo į sklypą šis pamato tipas neapsaugo, jis nėra visiškai sandarus. Tačiau montuojant surenkamą tvoros pamatą yra galimybė šiek tiek sukelti sklypą ir tokiu būdu apsaugoti nuo vandens pratekėjimo.

 

Esant poreikiui perskirti sklypus, yra galimybė montuojant pamatą padaryti didesnę atraminę sienelę – sudedant bortelius vieną ant kito (gautųsi 40cm aukštis).

 

Surenkamas tvoros pamatas labai gera išeitis jeigu Jūsų sklypas turi nuolydį. Tokiu atveju borteliai gražiai sulygina aukščių skirtumus.

Surenkamų tvoros bortelių spalvos yra šviesiai pilkos ir tamsiai pilkos (grafit) spalvų. Įdėtines detales galime nudažyti milteliniu būdu pagal Jūsų norimą spalvų paletę.
Grafito spalvos surenkamas tvoros pamatas_tvorų borteliai
Įdėtinės detalės

Pamatų plotis ne visada gali būti vientisas – ties tvoros stulpais jie yra storesni, nes įmontuojamos monolitinės (betoninės) įdėtinės detalės (1 pav.). Tačiau žiūrint iš šono, pamatas atrodo vis tiek vientisos betono spalvos.

Norint, kad iš pločio pamatas būtų tiesus, siūlome betonines įdėtines detales keisti U formos metalinėmis detalėmis, kurios jungiasi prie stulpų mechaniniu būdu. Taip pamatas bus vienoje linijoje, o ties stulpais matysis stulpo spalva (2 pav.)

Standartinis pamato aukštis yra nuo 200 mm iki 300 mm. Standartinis ilgis – 2490 mm.

 

Kaina su įrengimu – nuo 15.60 €/m.

 

Atliktų darbų darbų pavyzdžiai:

Surenkamo tvoros pamato privalumai

  • Esant nevienodo aukščio sklypams pamatai neleidžia gruntui slinkti;
  • Su pamato pagalba, sklypo reljefas suvienodinamas, kad tvora būtų tiesi ar ženkliai mažiau laiptuota.
  • Užkertamas kelias lietaus vandeniui patekti į sklypą iš kaimynų ar gatvės pusės, jeigu montuojant pamatus sukeliamas sklypas;
  • Pamatai gražiai įrėmina tvorą;
  • Apsaugo tvorą nuo sulankstymo pjaunant žolę;
  • Tarpas tarp tvoros ir pamato bus visada toks pat, lyginant, jei tvora yra be pamato.
Surenkamas tvoros pamatas su betoninėmis detalėmis
Surenkamas tvoros pamatas su metalinėmis detalėmis