Tvoros

skardiniu-lentu-tvoros-30

SKARDINIŲ LENTŲ TVOROS

Skardinės tvoros – tai tvoros, kurių segmentai užpildomi skardinėmis lentutėmis. Šios tvoros gali būti horizontalios ir vertikalios bei įvairių spalvų.

Daugiau
metaliniu-strypu-tvoros-30

METALINIŲ STRYPŲ TVOROS

Šios tvoros – puikus pasirinkimas nenorintiems uždengti kiemo ar fasado ir pageidaujantiems vientiso estetinio vaizdo. Būtent todėl šias tvoras siūlome ir gaminame pagal individualius užsakymus.

Daugiau
Žaliuzinės tvora, dvipusio dažymo

ŽALIUZINĖS TVOROS

Šiuo metu populiariausias pasirinkimas tarp mūsų gaminamų tvorų. Žaliuzinės tvoros atitinka kokybės, funkcionalumo, ilgaamžiškumo ir estetikos reikalavimus.

Daugiau
kalviskos-tvoros-30

KALVIŠKOS TVOROS

Svajojate apie unikalią tvorą, pabrėžiančią individualumą? Google radode patinkančią tvorą, kurią norėtumėte perkelti ir į savo kiemą? Visos kliento idėjos įvertinamos mūsų specialistų iš techninės pusės ir gali būti įgyvendintos.

Daugiau
medines-tvoros-30

MEDINĖS TVOROS

Medinės tvoros  – tai tradicinis aptvėrimo variantas. Naudojantis šiuolaikinėmis galimybėmis medinės tvoros gali būti labai įvairios: nuo klasikinės baltos tvorelės iki aklinos aukštos tvoros.

Daugiau
juoda segmentine tvora

SEGMENTINĖS TVOROS

Segmentinės tvoros – tai pigus, gražus ir pakankamai tvirtas metalinės tvoros variantas, kurį pastatyti neužtrunka daug laiko.

Daugiau
tinkline-tvoros-30

TINKLINĖS TVOROS

Šio tipo tvoros yra skirtos didesnėms teritorijoms aptverti.

Daugiau