Metalinės tvoros

Metalinės tvoros, arba tiksliau vadinamos matelinių strypų tvoros, yra puikus pasirinkimas nenorintiems uždengti kiemo ar fasado ir pageidaujantiems vientiso estetinio vaizdo. Būtent todėl šias tvoras siūlome ir gaminame pagal individualius užsakymus.

Metalinių tvorų privalumai:

 

Individualumas

Metalinės tvoros gaminamos iš 20x20mm vertikalių strypelių, sujungiamų skersiniais viršuje ir apačioje. Strypelių tankumas ir skersinių skaičius priklauso nuo kliento pageidavimo. Taip pat siūlome didelį ornamentų ir strypelių viršūnių pasirinkimą. Pagal RAL spalvų paletę yra didelės spalvų pasirinkimo galimybės. Taip pat klientas gali pasirinkti kokią tik nori tvorą iš nuotraukos arba Google naršyklės ir mes pagaminsime tokią pačią.

Pritaikomumas

Šioms tvoroms nebūtini pamatai, tačiau jei klientas jų pageidauja, tiks patys įvairiausi tipai. Ypač gražiai šio tipo tvorų segmantus įrėmina gabionų pamatai. Dar vienas metalinių tvorų pranašumas – prie tvorų segmentų dera tiek mūro kolonos, tiek metaliniai stulpai. Visi šių tvorų plieniniai elementai cinkuoti, todėl jos yra ilgaamžės ir nereikalauja priežiūros.

Kviečiame apsilankyti mūsų Facebook paskyroje ir sekti naujienas!

Metalinių tvorų tipai

1

metaliniu-strypu-tvora-3D

2

metaliniu-strypu-tvora-3D-2

3

metaliniu-strypu-tvora-3

4

metaliniu-strypu-tvora-4

5

metaliniu-strypu-tvora-5

6

Apskaičiuok savo tvorą

Tvoros kainos skaičiuoklė

Kaina: eur
Kaina1: eur

Tvoros kaina – Tvoros kainos nurodytos be PVM ir be montavimo darbų.
Tvoros ilgis – Įveskite norimos tvoros ilgį metrais.
Tvoros aukštis – Įveskite norimos tvoros aukštį metrais.
Tvoros montavimas – Montavimo darbai neįskaičiuoti.
Tiekiame medžiagas bei montuojame savo gaminius visoje Lietuvoje.
Nurodytos kainos yra tik orientacinės.
Dėl detalesnio pasiūlymo pateikimo kviečiame susisiekti tinklalapyje nurodytais kontaktais.

Dėmesio: išvenkite brokuotų metalinių tvorų gaminių

 

Tvirta tvora komanda metalinių tvorų segmentus gaminame patys, todėl esame lankstūs ir galime pagaminti pagal išskirtinius Jūsų pageidavimus ir tiksliai tokių matmenų, kokie yra Jūsų tvoros segmentai (tarpai ir aukščiai tarp stulpų). Mes ypatingai kruopščiai padengiame suvirintas vietas antikorozine medžiaga, kad suvirinimo vietos nerūdytų, ko negalime pasakyti apie kitus gamintojus ir ypatingai standartinius segmentus, pagamintus kaimyninėse šalyse  (žr. pav.). Mūsų gaminiai suleisti ir nušlifuoti gražiai ir lygiai. Viskas nudažyta gamykliškai, milteliniu būdu.

Brokuotas gaminys_Rūdys_Metalinės tvoros