Skardinės tvoros

Skardinės tvoros – tai tvoros, kurių segmentai užpildomi skardinėmis lentutėmis. Šios tvoros gali būti horizontalios ir vertikalios bei įvairių spalvų.

 

Horizontalios tvoros (kitaip dar vadinamos žaliuzės tipo) segmentų lentelės yra pasvirusios nuo kiemo pusės, suformuodamos žaliuzės tipo tvorą, kuri iš gatvės pusės pilnai uždengia kiemą, o viduje šeimininkai mato, kas dedasi už jų privačios zonos. Tvoros panelės surenkamos gamyklinėse patalpose pagal iš anksto išmatuotus atstumus tarp jau įrengtų stulpų, kad tvora atrodytų vientisa ir be jokių plyšių. Skarda yra dažyta iš dviejų pusių, todėl iš vidaus skardiniai lankstiniai ir U formos vidus yra tos pačios spalvos ir nesimato pilkos spalvos grunto. Dažnu atveju spalvą galima rinktis ne tik lygią bet ir matinę ar medžio imitacijos spalvos.

 

Vertikalios tvoros segmentų lentelės pagamintos iš gamykliškai lankstytų plieno profilių, kitaip dar vadinamų tvoralentėmis arba „štakėtais”. Jos gali būti įvairių spalvų, paviršiaus grublėtumo ir skirtingų formų. Tvoros segmentai gali būti daromi iš vienos pusės (paliekant norimo dydžio tarpelius tarp tvoralenčių), ar iš dviejų pusių, jei užsakovas pageidauja, kad pro tvorą nesimatytų niekas, o tvora būtų identiška iš abiejų pusių. Visas surinkimas vyksta gamykloje, pagal sustatytus stulpus. Lentelių formos ir standartinės spalvos pateiktos apačioje. 

Apskaičiuok savo tvorą

Tvoros kainos skaičiuoklė

Kaina: eur
Kaina1: eur

Tvoros kaina – Tvoros kainos nurodytos be PVM ir be montavimo darbų.
Tvoros ilgis – Įveskite norimos tvoros ilgį metrais.
Tvoros aukštis – Įveskite norimos tvoros aukštį metrais.
Tvoros montavimas – Montavimo darbai neįskaičiuoti.
Tiekiame medžiagas bei montuojame savo gaminius visoje Lietuvoje.
Nurodytos kainos yra tik orientacinės.
Dėl detalesnio pasiūlymo pateikimo kviečiame susisiekti tinklalapyje nurodytais kontaktais.

Skardinės tvoros tvoralenčių formos ir spalvos:

RAL 9005

RAL 6005

RAL 8019

RAL 8017

RAL 7016

Skardine-verikali-dvipuse-juoda
Skardine-verikali-dvipuse-zalia
Skardine-verikali-dvipuse-RAL8019
Skardine-verikali-dvipuse-RAL8017
Skardine-verikali-dvipuse-RAL701

Įvertinkite kainos ir kokybės santykį

 

  • Žaliuzės tipo tvoras mes gaminame iš dvipusės skardos, jos atrodo gražiai ir iš vidaus ir iš išorės; U formos vidus yra tokios pat spalvos, kaip visa tvora. Kiti siūlo tik vienpusę skardą (žr. pav.), tada iš vidaus skersiniai lankstiniai matosi pilki (skardos gruntas, nedažyta vieta).

 

  • Vertikalios skardinės tvoros gražiai atrodo tada, kai nesimato, kad tvora surinkta iš skirtingu tvoros elementų: varžteliai, skersiniai, jungiamosios detalės – visi elementai turi būti nudažyti milteliniu būdu, kaip pati tvora ir jos lentelės. Tik tokiu atveju tvora bus ilgaamžė, graži ir estetiška. Tvoralentės, jei yra nerenkamos gamykloje, turi būti pritvirtintos prie skersinių ne su kniedėmis, nes kniedžių spalva nusilups jau tvirtinant ir bus negražu. Svarbiausia, kad mūsų klimato sąlygomis jos gali nelaikyti ir tiesiog „nušaudyti”.

 

  • Visą laiką prieš susitardami su rangovu išsiaiškinkite ir užfiksuokite, kokie tarpai bus tarp lentučių. Mes pasiūlyme nurodome, kokie tarpai bus tarp lentučių (vienpusė 2-3 cm; dvipusė 5-6 cm; žaliuzė – žiūrint statmenai, neturi matytis tvoros vidaus), kiti taupo lentutes, todėl galite nusivilti galutiniu rezultatu: vietoj aklinos tvoros, turėsite su tarpais.

Skardinė vertikali vienpusė tvora – 3D modeliai

Skardine-verikali-vienpuse-RAL8019
Skardine-verikali-vienpuse-juoda
Skardine-verikali-vienpuse-RAL7016
Skardine-verikali-vienpuse-RAL8017-3D-modelis
Skardine-verikali-vienpuse-RAL6005-3D-modelis

Pateikite užklausą jei domina mūsų paslaugos, turite klausimų ar reikalinga specialisto konsultacija